Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Dębogórze

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Dębogórze,pomorskie

1 750 000 zł234,47 m² 7 463,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący przy lesie Dębogórze | Gmina Kosakowo Przedstawiamy elegancki, wolnostojący dom o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł50 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny - 50 000 m | Tereny przemysłowe i magazynowe | Strefa Portu Gdynia Lokalizacja Działka gmina Kosakowo, obręb Dębogórze nr ewidencyjny 453/23 o powierzchni ok. 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

539 000 zł868 m² 620,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w dk estate! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki budowlanej położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Dębogórze, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł868 m² 620,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Działka budowlana w świetnej lokalizacji w samym Centrum Dębogórza. Ul. Zimowa o pow. 868m2. Łatwy dojazd do Gdyni nową ul. Paska bez korków ok. 5km, 3 km do morza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem, ul. Rzepakowa

Dębogórze,pomorskie

1 750 000 zł235 m² 7 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w bezpośrednim położeniu obok lasu Dębogórze, gmina Kosakowo Prezentujemy wysokiej jakości dom wolnostojący o ponadczasowej architekturze, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Owsiana

Dębogórze,pomorskie

899 000 zł85 m² 10 576,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Dębogórzu, gmina Kosakowo - 85 m , dwupoziomowe, w kameralnym budynku! Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

2 999 000 zł400 m² 7 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż cały budynek w zabudowie bliźniaczej - dwie części - mieszkalna i inwestycyjna - blisko lasu, energooszczędnie. Główne atuty - zaledwie 5 minut spacerem do lasu, - bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 356 m² 332 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta w przygotowaniu. Piękna działka z widokiem na las! Działka 1356 m2 Nr Działki 17/22 Na sprzedaż działka położona w miejscowości Dębogórze. Lokalizacja gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dębogórze,pomorskie

9 500 000 zł19 566 m² 485,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, w tym zabudowę bliźniaczą o powierzchni 19566 m.Oferta tylko u nas wyłączność. Możliwość kupna sąsiedniej działki o pow. 28.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Jagodowa

Dębogórze,pomorskie

390 000 zł1 001 m² 389,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż działka o powierzchni 1001 m2 zlokalizowana w Dębogórzu niedaleko Kosakowa. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

800 000 zł2 300 m² 347,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa na sprzedaż Dębogórze-Wybudowanie - na pograniczu Gdyni i Rumi! opis nieruchomości Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 2 300 m plus udział 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł5 000 m² 219,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w genialnej lokalizacji! Bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej! Tylko 15 min do plaży w Mechelinkach! lokalizacja: działka zlokalizowana na pograniczu Rumi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł842 m² 593,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w spokojnej, rozwijającej się okolicy jednocześnie z szybkim dojazdem do Gdyni. Atrakcyjna działaka budowlana o powierzchni 842.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Rumska

Dębogórze,pomorskie

1 290 000 zł3 000 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż działka inwestycyjna idealna pod budowę hali magazynowej opis: działka o powierzchni 3000 m2 idealnie nadaje się pod budowę hali magazynowej, biurowca, siedziby firmy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Dębogórze-Wybudowanie, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

799 000 zł3 600 m² 221,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa oferta W pepper house! Na sprzedaż działka usługowa nr 334/2 położona w województwie pomorskim, powiat pucki, obręb Dębogórze. 1. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 044 m² 298,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Lokalizacja: na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej. Dębogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Rumska

Dębogórze,pomorskie

13 714 520 zł43 336 m² 316,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż - działka inwestycyjna Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336 m , idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego, biurowca lub siedziby firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

3 212 800 zł10 040 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż dz iałka inwestycyjna w lokalizacji Kosakowo, z bezpośrednim zjazdem do głównej ulicy Działka w kwadracie - 10 040 m2 Cena za 1 metr wynosi 320 zł Brakp miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa, ul. Rumska

Dębogórze,pomorskie

13 714 520 zł43 336 m² 316,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż - działka inwestycyjna pod halę magazynową / produkcyjną Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 43 336 m , idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem, ul. Owocowa

Dębogórze,pomorskie

1 049 000 zł135 m² 7 770,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:433 m²

Agencja westate z przyjemnością oferuje Państwu dom jednorodzinny z lat 60tych, położony w Dębogórzu o powierzchni użytkowej około 135 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł5 428 m² 276,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z trzech działek na sprzedaż w Kosakowie, teren graniczący z Rumią przeznaczony jest na działalność uciążliwą dla środowiska: usługi, przemysł,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

2 599 000 zł348,38 m² 7 460,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w otoczeniu lasów w miejscowości Dębogórze, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Rumska

Dębogórze,pomorskie

10 752 800 zł26 882 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

NA sprzedaż - działka inwestycyjna pod halę magazynową / produkcyjną Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 26 882 m , idealna pod budowę hali magazynowej, obiektu produkcyjnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

2 000 000 zł360 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

1. Przestronny dom 360 m z dwoma mieszkaniami, fotowoltaiką i kominkami 2. Na sprzedaż solidny dom z początku lat 90. o łącznej powierzchni 360 m (po 180 m na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

1 189 000 zł122 m² 9 745,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do oferty domu w zabudowanie Bliźniaczej z 2 miejscami postojowymi i pięknym ogrodem dom : Piękna nieruchomość w Kosakowie przy ul.Kminkowej o powierzchni 102m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

Dom Kosakowo

Kosakowo

1 399 000 zł131 m² 10 679,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni. Lokalizacja: kosakowo - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

Dom Kosakowo

Kosakowo

1 399 000 zł131 m² 10 679,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:93 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku. Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

1 799 999 zł159 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

U nas Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Kosakowa przy ul. Jaśminowej. Nieruchomość o powierzchni 141 m2 (plus ok. 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

969 000 zł90 m² 10 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom bliźniak | 75 m | ogród 200 m | fotowoltaika | Kosakowo Na sprzedaż zadbany, gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 75 m (pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

1 200 000 zł883 m² 1 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o pow.883m2. Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji Suchego Dworu. Działka jest objęta mpzp. Zabudowa: jednorodzinna, wolnostojąca, bliźniacza. Działka posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

Działka, ul. Bahdaja

Suchy Dwór

1 200 000 zł883 m² 1 359 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 883 m , położona w Suchym Dworze przy ul. Bahdaja. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol 39mn2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

1 400 000 zł2 475 m² 565,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni ok 2 500m2 w Suchym Dworze na osiedlu domków jednorodzinnych. Działka posiada mpzp - 3 zp, mne - Teren zieleni parkowej przydomowej z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

Dom z garażem

Suchy Dwór

1 280 000 zł217,90 m² 5 874,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Unikalna oferta! - jeden z nielicznych wolno stojący dom w Suchym Dworze do kupienia! w sąsiedztwie Gdyni i terenów nadmorskich! Suchy Dwór- prestiżowa "sypialnia " Gdyni (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

Dom z garażem

Suchy Dwór

1 280 000 zł217,90 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:587 m²

Dom wolnostojący może być dwurodzinny. Sprzedaż lub zamiana na mieszkanie w Gdyni Pogórzu, lub okolicy Kosakowa. Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej w Suchym Dworze miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +2 km

2 150 000 zł7 020 m² 306,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek inwestycyjnych nr 965, 966 oraz 975/6 o łącznej powierzchni 7 020 m , położonych w miejscowości Kazimierz, gmina Kosakowo, powiat pucki,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +3 km

320 000 zł1 200 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta sprzedaży działki przemysłowo-usługowej - kazimierz (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +3 km

7 530 000 zł25 100 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 25 100 m2 - Kazimierz, gm. Kosakowo | 5 km od Rumi W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 25 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +3 km

2 560 000 zł16 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dostępna W biurze pepper house W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 16 000 m , położona w Kazimierzu w gminie Kosakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dębogórze +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dębogórze

Dębogórze,pomorskie

879 000 zł1 571 m² 559,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu blisko Gdyni, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Dębogórzu to połączenie spokoju, przestrzeni i świetnej lokalizacji- idealna pod.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij